
HP
HP EliteBook 6 G1AH 16" AMD Ryzen 3 210 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 3 210
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 6 G1AH |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 3 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 3 210, 4-ядрен (до 4.70GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






