
HP
HP EliteBook Ultra G1i INTEL AI 14" Intel Core Ultra 7 268V 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 268V, 8-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook Ultra G1i INTEL AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 268V, 8-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | PT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






