
HP
HP EliteBook 8 G1a AMD AI 14" AMD Ryzen 5 230 16GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 230
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 8 G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 230, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DK |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






