
HP
HP ProBook 4 G1IR 14” INTEL 14" Intel Core i3-100U /256GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ i3-100U, 2-ядрен (до 3.40GHz, 4MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ProBook 4 G1IR 14” INTEL |
| Серия | ProBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core i3 |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i3-100U, 2-ядрен (до 3.40GHz, 4MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SWE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






