
HP
HP EliteBook 845 G11 14" AMD Ryzen 5 8640HS 16GB/512GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen™ 5 8640HS, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 845 G11 |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 8640HS, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






