
HP
HP ZBook Fury G1i INTEL AI 18" Intel Core Ultra 9 285HX 128GB/1TB NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 16GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 16GB
✔ 45.7 cm (18") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | ZBook Fury G1i INTEL AI |
| Серия | ZBook |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 128GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX PRO 4000 Blackwell 16GB |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш) |
| Размер на екрана | 18" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






