
HP
HP EliteBook 8 G1a AMD AI 13" AMD Ryzen 5 230 16GB/256GB Win11 Pro
✔ AMD Ryzen 5 230
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 8 G1a AMD AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | AMD Ryzen 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 5 230, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | SWE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






