
HP
HP EliteBook X G1i FLIP INTEL AI BLUE 14" Intel Core Ultra 7 268V 32GB/2TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 268V, 8-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш)
✔ 35.6 cm (14") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook X G1i FLIP INTEL AI BLUE |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 268V, 8-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






