
HP
HP EliteBook 6 G1i INTEL AI 13" Intel Core Ultra 7 265U 32GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 265U, 12-ядрен (до 5.30GHz, 12MB Кеш)
✔ 33.0 cm (13") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 6 G1i INTEL AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 265U, 12-ядрен (до 5.30GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






