CORSAIR
CORSAIR NAUTILUS 360 LCD White, 360mm Radiator, Liquid CPU Cooler
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Номинална скорост мин | 420 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 72.8 CFM |
| Типично ниво на шум при работа | 36 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminum Panel , PWM Control |
| Вградени устройства | LCD display |
| Ширина на радиатор | 360 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Височина | 27 мм |
| Номинално тегло | 2.389 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






