CORSAIR
CORSAIR iCUE LINK TITAN 360 RX LCD White AIO, 360mm, Liquid CPU Cooler
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Лагеруване | Sleeve Bearing |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Номинална скорост мин | 300 RPM |
| Номинална разлика в скоростта | ±10 |
| Въздушен поток при определена скорост | 73.5 CFM |
| Типично ниво на шум при работа | 36 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , RGB LED |
| Fan Control Mode | Digital |
| Тип на екрана | LCD |
| Вентилатори-брой | 3 x 120мм*120*25мм |
| Радиатор-дълбочина | 120 мм |
| Височина на радиатора | 27 мм |
| Ширина на радиатор | 396 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Височина | 125 мм |
| Дълбочина | 396 мм |
| Номинално тегло | 2.59 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Размер вентилатори | 3x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






