CORSAIR
CORSAIR NAUTILUS 240 ARGB White, 240mm Radiator, Liquid CPU Cooler
| Външен цвят | Бял |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 72.8 CFM |
| Типично ниво на шум при работа | 36 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Ширина на радиатор | 240 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Височина | 125 мм |
| Дълбочина | 275 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 1 |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 , Socket 1851 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






