CORSAIR
CORSAIR NAUTILUS 240 ARGB, 240mm Radiator, Liquid CPU Cooler
| Външен цвят | Черен |
| Охладителна система - тип | CPU Liquid Cooling System |
| Поддържани процесорни цокли | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Номинална Скорост | 2100 RPM |
| Въздушен поток при определена скорост | 74.37 CFM |
| Типично ниво на шум при работа | 34 dB |
| Охладителна система - характеристики | Aluminium Radiator , PWM Control , RGB LED |
| Вентилатори-брой | 2 x 120мм*120*25мм |
| Ширина | 125 мм |
| Височина | 125 мм |
| Дълбочина | 275 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тип охлаждане | CPU Liquid Cooling System |
| AMD съвместимост | Socket AM4 , Socket AM5 |
| Intel съвместимост | Socket AM4 , Socket 1700 , Socket AM5 |
| Размер вентилатори | 2x 120mm |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






