
HP
HP EliteBook 8 G1i INTEL AI 16" Intel Core Ultra 5 225U 16GB/512GB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140T
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | EliteBook 8 G1i INTEL AI |
| Серия | EliteBook |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140T |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






