CRUCIAL
Crucial 32GB DDR5-6400 CSODIMM CL52
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 32 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 32 GB |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 262-pin |
| Скорост/честота на паметта | 6400MHz(PC5-51200) |
| CAS латентност | CL52 |
| TRCD | 52 |
| TRP | 52 |
| TRAS | 103 |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 6400MHz(PC5-51200) |
| Капацитет | 32 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






