CRUCIAL
Crucial 16GB DDR5-5600 SODIMM CL46 (16Gbit)
| Технология на паметта | DDR5 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 262-pin |
| Предлага метод за проверка за грешки | Non-ECC |
| Скорост/честота на паметта | 5600MHz(PC5-44800) |
| CAS латентност | CL46 |
| TRCD | 45 |
| TRP | 45 |
| Характеристики на паметта | Небуферирана |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Номинално захранващо напрежение | 1.1 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR5 SDRAM |
| Скорост | 5600MHz(PC5-44800) |
| Капацитет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






