CRUCIAL
Crucial 16GB DDR4-3200 SODIMM CL22 (8Gbit/16Gbit) Tray
| Технология на паметта | DDR4 SDRAM |
| Капацитет на устройство за съхранение на данни | 16 GB |
| Количество модули памет | 1 |
| Total Storage Capacity | 16 GB |
| Форм фактор на паметта | SODIMM 260-pin |
| Скорост/честота на паметта | 3200MHz(PC4-25600) |
| Съвместими устройства | Лаптоп , Други |
| Номинално захранващо напрежение | 1.2 V |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тип | DDR4 SDRAM |
| Скорост | 3200MHz(PC4-25600) |
| Капацитет | 16 GB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






