CORSAIR
CORSAIR RM650e, 650 Watt, ATX 3.1, PCIe 5.1, Cybenetics GOLD Certified, Fully Modular
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Plug-in-module |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Номинален Ток | 10 A |
| Максимално изходно захранване | 650 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| Efficiency | 90% |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | (55 W) |
| +12V | (650 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24 пинов конектор | 1 |
| Средно време между повреди | 100000 ч. |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 150 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






