CORSAIR
CORSAIR SF750, 80 PLUS Platinum, Fully Modular
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Форм фактор | SFX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Номинален входящ ток | 10 A |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 750 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Platinum |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 62.5 A (750 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 2 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 92 мм |
| Средно време между повреди | 100000 ч. |
| Външен цвят | Черен |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 1 |
Характеристики
Характеристики
| Формат | SFX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






