CORSAIR
CORSAIR CX Series, CX750, 750 Watt, 80 PLUS Bronze
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 750 W |
| Modular Power Supply | Не |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Bronze |
| Efficiency | 88% |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 1 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 2 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 3 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 120 мм |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Документация |
| Дълбочина | 150 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






