CORSAIR
CORSAIR RM850x, 850 Watt, ATX 3.1, Cybenetics Gold Certified, Fully Modular
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Форм фактор | ATX |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 47/63 Hz |
| Номинален входящ ток | 10 A |
| Входни конектори за захранване - брой | 1 |
| Входни конектори за захранване - тип | IEC-320 C14 |
| Максимално изходно захранване | 850 W |
| Modular Power Supply | Да |
| Захранващ блок и адаптер - Характеристики | Low noise |
| Вградени устройства | Power Button |
| 80 Plus Certification | 80 Plus Gold |
| +3.3V | 20 A |
| +5V | 20 A |
| +12V | 70.8 A (849.6 W) |
| +5VSB | 3 A (15 W) |
| 24 пинов конектор | 1 |
| 4/8-pin +12V Power Connector | 2 |
| 4 пинов периферен захранващ конектор | 3 |
| 15 пинов S-ATA конектор | 8 |
| 6/8-pin PCI Express Connector | 3 |
| 16-pin PCI Express 5.0 (12VHPWR) Connector | 1 |
| Брой инсталирани вентилатори | 1 |
| Вентилатор - диаметър | 140 мм |
| Средно време между повреди | 100000 ч. |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | Modular Cables |
| Включени аксесоари | Документация |
| Дълбочина | 160 мм |
| Височина | 86 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Номинално тегло | 3.28 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 1 |
Характеристики
Характеристики
| Формат | ATX |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






