CANYON
CANYON SET-W20 EN/BG Keyboard+Mouse Velvet Wireless Black
| Име на маркетингов модел | SET-W20 |
| Търговско име | CANYON SET-W20 EN/BG Keyboard+Mouse Velvet Wireless Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | RF |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Standard |
| Брой клавиши | 104 |
| Number of Multimedia Functions | 8 |
| Тип клавиши | Membrane |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Характеристики на клавиатурата | Silent keys , Energy saving technology |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Pointing Device Connection Type | Wireless |
| Чувствителност при движение | 1200 dpi |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA/AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Локализация | Български |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Receiver , Батерии |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Съвместими устройства | PC, Mac |
| Ширина | 142 мм |
| Височина | 17.5 мм |
| Дълбочина | 442 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 42x147x528 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.645 кг |
| Carton weight (kg) | 13.4 кг |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 104 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






