CANYON
CANYON keyboard HKB-W6 Wireless Black
| Име на маркетингов модел | HKB-W6 |
| Търговско име | CANYON keyboard HKB-W6 Wireless Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Standard |
| Брой клавиши | 105 |
| Number of Multimedia Functions | 12 |
| Тип клавиши | Membrane |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Характеристики на клавиатурата | Wrist Rest , 6KRO |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Windows |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Receiver , Батерии |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Ширина | 431.9 мм |
| Височина | 32 мм |
| Дълбочина | 194.8 мм |
| Нетно тегло | 0.7 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 105 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






