CANYON
CANYON keyboard HKB-W03 EN AAA Wireless Grey
| Търговско име | CANYON keyboard HKB-W03 AAA Wireless Grey |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | RF |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Low |
| Брой клавиши | 105 |
| Number of Multimedia Functions | 11 |
| Тип клавиши | Scissor-switch |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Характеристики на клавиатурата | Slim design |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Локализация | Английски |
| Външен цвят | Сив |
| Включени аксесоари | Receiver , Батерии |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Ширина | 443.8 мм |
| Височина | 19.8 мм |
| Дълбочина | 142 мм |
| Нетно тегло | 597.5 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 105 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






