CANYON
CANYON Keyboard OnType 10 Low Profile EN Wired Violet
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | TKL (80% size) |
| Profile | Low |
| Брой клавиши | 90 |
| Number of Multimedia Functions | 12 |
| Тип клавиши | Механични |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Actuation Point | 1.00±0.40 mm |
| Pressing Force | 35±5 g |
| Backlight | LED |
| Характеристики на клавиатурата | Backlight Color - White , N-Key Rollover (NKRO) |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Външен цвят | Violet |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Включени аксесоари | Detachable Type-C |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Ширина | 360 мм |
| Височина | 25.1 мм |
| Дълбочина | 133.7 мм |
| Нетно тегло | 0.639 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | TKL (80% size) |
| Свързване | С кабел |
| Брой клавиши | 90 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






