CANYON
CANYON keyboard HKB-20 EN/BG Velvet Wired Black
| Име на маркетингов модел | HKB-20 |
| Търговско име | CANYON keyboard HKB-20 EN/BG Velvet Wired Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Standard |
| Брой клавиши | 104 |
| Number of Multimedia Functions | 13 |
| Тип клавиши | Механични |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Характеристики на клавиатурата | Cherry MX Silent Key Switches , Silent keys , Ergonomic |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Изисква периферни устройства | USB порт, Интернет връзка за незадължително изтегляне на софтуер |
| Локализация | Български |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Съвместими устройства | PC, Други |
| Ширина | 17.5 мм |
| Височина | 142 мм |
| Дълбочина | 442 мм |
| Номинално тегло | 460 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 30x175x458 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.624 кг |
| Carton weight (kg) | 12.98 кг |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Switch тип | Key |
| Свързване | С кабел |
| Брой клавиши | 104 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






