CANYON
CANYON keyboard HKB-W11 UK/US RGB Dual Mode Wireless Grey
| Име на маркетингов модел | HKB-W11 |
| Търговско име | CANYON keyboard HKB-W11 UK/US RGB Dual Mode Wireless Grey |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Low |
| Брой клавиши | 113 |
| Number of Multimedia Functions | 12 |
| Тип клавиши | Scissor-switch |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Actuation Point | 1.5-2 mm |
| Backlight | RGB |
| Характеристики на клавиатурата | RGB подсветка , 6KRO , Splash proof |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Поддържан клас на размера на батерията | Built-in |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 1600 mAh |
| Локализация | Великобритания , US English |
| Външен цвят | Сив |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Включени аксесоари | Receiver , USB-C Charge Cable |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | RGB подсветка |
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 113 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






