CANYON
CANYON mouse MW-26 LCD Silent Dual Mode Wireless Pink
| Име на маркетингов модел | MW-26 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-26 LCD Silent Dual Mode Wireless Pink |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 6 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 2400 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi2400 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 30 in/sec |
| Максимално ускорение | 10 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Екран | LCD |
| Скорост на кадрите | 125 frames per second |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоRechargeableAdjustable DPIDual ModeDigital Display |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Поддържан клас на размера на батерията | Built-in |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 400 mAh |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Екран | Вграден LCD |
| Външен цвят | Розов |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела | 80 cm |
| Включени аксесоари | Receiver , Cable |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Blister |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 2400 dpi |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






