CANYON
CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Blue
| Име на маркетингов модел | OnClick 24 |
| Търговско име | CANYON mouse OnClick 24 BT/ Wireless Transparent/Blue |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 4 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1200 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Скорост на кадрите | 19000 frames per second |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | RGB |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоDual Mode |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Поддържан клас на размера на батерията | Built-in |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 500 mAh |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Син |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела | 60 cm |
| Включени аксесоари | Cable |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Colorbox |
| Ширина | 61.5 мм |
| Височина | 31 мм |
| Дълбочина | 110 мм |
| Номинално тегло | 90 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1200 dpi |
| Тегло | 90 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






