CANYON
CANYON mouse MW-22 2in1 BT/ Wireless Lavender
| Име на маркетингов модел | MW-22 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-22 2in1 BT/ Wireless Lavender |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 4 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността | 400 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 30 in/sec |
| Максимално ускорение | 10 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Скорост на кадрите | 125 frames per second |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | RGB |
| Характеристики на мишка | RechargeableAdjustable DPIRGB подсветкаDual Mode |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Поддържан клас на размера на батерията | Built-in |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 650 mAh |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Mountain Lavender |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дължина на кабела | 80 cm |
| Включени аксесоари | Receiver , Cable |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Blister |
| Ширина | 62 мм |
| Височина | 34.2 мм |
| Дълбочина | 110 мм |
| Номинално тегло | 0.085 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 73x203x141 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.108 кг |
| Carton weight (kg) | 4.92 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| RGB | Да |
| Тегло | 0.085 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






