CANYON
CANYON mouse MW-21 BlueLED 7buttons Wireless Burgundy Red
| Име на маркетингов модел | MW-21 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-21 BlueLED 7buttons Wireless Burgundy Red |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 7 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Monolith UV Matt and Rubber Coating covering |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Windows |
| Външен цвят | Burgundy Red |
| Включени аксесоари | Receiver |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Colorbox |
| Ширина | 41 мм |
| Височина | 72 мм |
| Дълбочина | 117 мм |
| Номинално тегло | 0.075 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.075 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






