CANYON
CANYON mouse MW-9 Dual-mode Wireless Violet
| Име на маркетингов модел | MW-9 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-9 Dual-mode Wireless Violet |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 6 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1000 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | RechargeableAdjustable DPIDual Mode |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Violet |
| Включени аксесоари | Receiver , Батерии |
| Package Style | Blister |
| Дълбочина | 32.3 мм |
| Височина | 112.25 мм |
| Ширина | 65.4 мм |
| Номинално тегло | 0.092 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 73x220x141 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.14 кг |
| Carton weight (kg) | 6.2 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.092 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






