CANYON
CANYON mouse MW-04 3buttons BT Wireless Black
| Име на маркетингов модел | MW-04 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-04 3buttons BT Wireless Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Брой бутони | 3 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1200 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 30 in/sec |
| Максимално ускорение | 10 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Скорост на кадрите | 125 frames per second |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | ЛекаCompactTextured Cover |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Черен |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Blister |
| Ширина | 61 мм |
| Височина | 38.5 мм |
| Дълбочина | 103 мм |
| Номинално тегло | 0.047 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 73x194x125 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.074 кг |
| Carton weight (kg) | 3.56 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1200 dpi |
| Тегло | 0.047 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






