CANYON
CANYON 2.4Ghz wireless mouse, optical tracking - blue LED, 6 buttons, DPI 1000/1200/1600, Purple pearl glossy
| Име на маркетингов модел | MW-01 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-01 BlueLED Wireless Purple |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 6 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоСин светодиод |
| Технология на батерията | Zinc Carbon |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Windows |
| Външен цвят | Пурпурен |
| Включени аксесоари | Receiver |
| Package Style | Colorbox |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 53x195x125 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.118 кг |
| Carton weight (kg) | 5.53 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






