CANYON
CANYON B-5, Laptop bag for 15.6 inch410MM x300MM x 70MMDark GreyExterior materials: 100% PolyesterInner materials:100% Polyester
| Име на маркетингов модел | B-5 |
| Търговско име | CANYON bag B-5 Business 15.6'' Grey |
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | Laptop bag for 15.6" |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп, MacBook |
| Външен цвят | Сив |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Размер на свързани продукти | 15.6" |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди |
| Carry Method | Shoulder Strap, Carrying Handle |
| Case Lock Type | Zipper |
| Характеристики | Double Zipper Closure |
| Дълбочина | 70 мм |
| Височина | 300 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 300x70x410 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.45 кг |
| Carton weight (kg) | 13 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






