CANYON
CANYON backpack BPA-5 Urban 15.6'' 15L Black
| Име на маркетингов модел | BPA-5 |
| Търговско име | CANYON backpack BPA-5 Urban 15.6'' 15L Black |
| Тип | Раница |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Черен |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Защита от влияние от външна среда | Защита от надраскване, прах и повреди |
| Характеристики | Bay for Ноутбук |
| Дълбочина | 305 мм |
| Височина | 445 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 305x130x445 мм |
| Carton weight (kg) | 13.5 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






