CANYON
CANYON NS02, Cooling stand single fan with 2x2.0 USB hub, support up to 10”-15.6” laptop, ABS plastic and iron, Fans dimension:125*125*15mm(1pc), DC 5V, fan speed: 800-1000RPM, size:340*265*30mm, 406g
| Търговско име | NS02CANYON cooler NS02 1Fan 2USB LED Black |
| Външен цвят | Черен |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Охладителна система - тип | Охлаждаща стойка за лаптоп |
| Номинална Скорост | 1000 RPM |
| Номинална скорост мин | 800 RPM |
| Номинално напрежение | 5 V |
| Вградени устройства | USB Hub |
| Свързани продукти(1) | Laptop up to 15.6 " |
| Вентилатори-брой | 1 x 125мм*125мм*15мм |
| Съвместими устройства | MacBook |
| Ширина | 30 мм |
| Височина | 265 мм |
| Дълбочина | 340 мм |
| Номинално тегло | 0.406 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 37x343x272 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.546 кг |
| Carton weight (kg) | 14.2 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






