CANYON
CANYON USB standard KB, water resistant BG layout bundle with optical 3D wired mice 1000DPI black
| Име на маркетингов модел | SET-1 |
| Търговско име | Set Canyon SET-1 EN/BG Keyboard+Mouse Wired Black (CNE-CSET1-BG) |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Standard |
| Брой клавиши | 105 |
| Number of Multimedia Functions | 11 |
| Тип клавиши | Membrane |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Характеристики на клавиатурата | Водоустойчив , Spill-resistant , 6KRO |
| Тип на допълнително устройство | Мишка |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Pointing Device Connection Type | Wired |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Локализация | Български |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Ширина | 443 мм |
| Височина | 24 мм |
| Дълбочина | 145 мм |
| Номинално тегло | 0.44 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 504 |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | С кабел |
| Брой клавиши | 105 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






