CANYON
Canyon 6 buttons wireless 2.4Ghz mouse, MX8650A Sensor, DPI up to 1600,Injection case, 3 M life times left and right switches, 2xAAA battery, ABS material, Size: 105x71x40mm, Weight: 59g, white
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | RF |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона/клавиша | Back, Forward, DPI cycling button |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 28 in/sec |
| Максимално ускорение | 8 G |
| Скорост на реакция | 250 Hz |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоSilent ClickMultiple DPI modesWireless |
| Тип мрежово оборудване | USB Adapter |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 10 m |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | 3 мес. |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Receiver |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Ширина | 71 мм |
| Височина | 40 мм |
| Дълбочина | 105 мм |
| Номинално тегло | 0.059 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.059 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






