CANYON
CANYON mouse MW-1 Wireless Orange
| Име на маркетингов модел | MW-1 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-1 Wireless Orange |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | RF |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона | Скрол |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността | 200 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Sensitivity SwitchingPower Saving TechnologyOn/Off Switch“SoftTouch” SurfaceDistance: up to 5m |
| Сертификати | CE, RoHS |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | 6 мес. |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Оранжево |
| Включени аксесоари | Receiver , Акумулатор |
| Package Style | Blister |
| Ширина | 103.5 мм |
| Височина | 35 мм |
| Дълбочина | 69.5 мм |
| Номинално тегло | 0.0591 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 0.0591 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






