CANYON
CANYON mouse OnClick 17 Ergonomic 6 buttons 1600DPI Wireless Black
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 6 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 28 in/sec |
| Максимално ускорение | 3 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Ergonomic shapeOperating range 8-10m |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Receiver , Батерии |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Blister |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






