CANYON
CANYON MW-11, 2.4 GHz Wireless mouse ,with 3 buttons, DPI 1200, Battery:AAA*2pcs ,pearl white grey67*109*38mm 0.063kg
| Име на маркетингов модел | MW-11 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-11 Wireless White Grey |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 3 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1200 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1200 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | UV Matt covering technology |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Windows |
| Външен цвят | Pearl White/Grey |
| Включени аксесоари | Receiver |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Colorbox |
| Дълбочина | 109 мм |
| Височина | 38 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Номинално тегло | 0.063 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 22x185x125 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.127 кг |
| Carton weight (kg) | 5.08 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1200 dpi |
| Тегло | 0.063 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






