CANYON
CANYON MW-7, 2.4Ghz wireless mouse, 6 buttons, DPI 800/1200/1600, with 1 AA battery ,size 110*60*37mm,58g,white
| Име на маркетингов модел | MW-7 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-7 Wireless White |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | RF |
| Брой бутони | 4 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 30 in/sec |
| Максимално ускорение | 10 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Скорост на кадрите | 125 frames per second |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Adjustable DPI |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Receiver |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Blister |
| Ширина | 60 мм |
| Височина | 37 мм |
| Дълбочина | 110 мм |
| Номинално тегло | 58 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 53x195x125 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.098 кг |
| Carton weight (kg) | 4.72 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 58 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






