CANYON
CANYON mouse M-4 Wired Black
| Име на маркетингов модел | M-4 |
| Търговско име | CANYON mouse M-4 Wired Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB Type A |
| Брой бутони | 4 |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 30 in/sec |
| Максимално ускорение | 10 G |
| Скорост на реакция | 125 Hz |
| Скорост на кадрите | 125 frames per second |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоAdjustable DPI |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | Черен |
| Включени кабели | USB-A (Built-in) |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Colorbox |
| Ширина | 66 мм |
| Височина | 36 мм |
| Дълбочина | 109 мм |
| Номинално тегло | 95 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 95 г |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






