CANYON
CANYON mouse CM-2 Wired Black
| Име на маркетингов модел | CM-2 |
| Търговско име | CANYON mouse CM-2 Wired Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона/клавиша | Скрол |
| Чувствителност при движение | 1200 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Top cover with rubber coating |
| Сертификати | CE, RoHS |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Package Style | Paperbox |
| Ширина | 65 мм |
| Височина | 108 мм |
| Дълбочина | 38 мм |
| Номинално тегло | 0.082 кг |
| Дълбочина | 109 мм |
| Височина | 38 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Номинално тегло | 0.076 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 39x113x95 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.113 кг |
| Carton weight (kg) | 7 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1200 dpi |
| Тегло | 0.082 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






