CANYON
CANYON mouse M-10 Wired White Grey
| Търговско име | CANYON mouse M-10 Wired White Grey |
| Разположение на устройството | Външен |
| Форм фактор | Standard |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB Type A |
| Брой бутони | 3 |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Grip | Ambidextrous |
| Backlight | No |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоЛекаLow-friction Base Coating |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Външен цвят | White Gray |
| Включени кабели | USB-A (Built-in) |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Package Style | Colorbox |
| Ширина | 65 мм |
| Височина | 40 мм |
| Дълбочина | 115 мм |
| Номинално тегло | 0.1 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Color box dimensions (mm) | 42x126x87 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.11 кг |
| Carton weight (kg) | 9.3 кг |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.1 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






