CANYON
CANYON keyboard KB-W01 EN/BG Wireless Black
| Име на маркетингов модел | KB-W01 |
| Търговско име | CANYON keyboard KB-W01 EN/BG Wireless Black |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | RF |
| Форм фактор | Full-Size |
| Profile | Standard |
| Брой клавиши | 105 |
| Number of Multimedia Functions | 12 |
| Тип клавиши | Membrane |
| Живот на суичовете | 10000000 Cycles |
| Backlight | No |
| Характеристики на клавиатурата | Spill Resistant Design , 6KRO |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AAA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Локализация | Български , Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Receiver , Батерии , USB Dongle |
| Included Documentation | Quick Start Guide, Warranty Card |
| Ширина | 438 мм |
| Височина | 27 мм |
| Дълбочина | 139 мм |
| Нетно тегло | 0.39 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Размер | Full-Size |
| Свързване | Безжичен |
| Брой клавиши | 105 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






