CANYON
CANYON bag BP-4 Slim 12L Gray
| Име на маркетингов модел | BP-4 |
| Търговско име | CANYON bag BP-4 Slim 12L Blue |
| Тип | Раница |
| Съкратено Описание | Slim backpack |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп, MacBook |
| Външен цвят | Сив |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Размер на свързани продукти | 15.6" |
| Carry Method | Carrying Handle, Shoulder Straps |
| Case Lock Type | Zipper, Rubberized Pullers |
| Дълбочина | 85 мм |
| Височина | 285 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Номинално тегло | 0.43 кг |
| Сила на звука | 12 L |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 320 |
| Color box dimensions (mm) | 285x85x450 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.5 кг |
| Carton weight (kg) | 10.8 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






