CANYON
CANYON Elegant Gray laptop bag
| Име на маркетингов модел | B-4 |
| Търговско име | CANYON bag B-4 Elegant 15.6'' Grey |
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | Fashion Bag |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | Лаптоп |
| Външен цвят | Сив |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 288 |
| Color box dimensions (mm) | 285x45x390 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.48 кг |
| Carton weight (kg) | 10.3 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






