CANYON
CANYON bag B-3 Fashion 15.6'' Blue
| Име на маркетингов модел | B-3 |
| Търговско име | CANYON bag B-3 Fashion 15.6'' Blue |
| Тип | Bag |
| Съкратено Описание | Fashion toploader |
| Материал на корпуса | PU |
| Съвместими устройства | MacBook |
| Външен цвят | Син |
| Свързани продукти(1) | Ноутбук up to 15.6" |
| Размер на свързани продукти | 15.4" |
| Дълбочина | 40 мм |
| Височина | 285 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Packs per Pallet | 520 |
| Color box dimensions (mm) | 285x40x400 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.48 кг |
| Carton weight (kg) | 14 кг |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






